Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kartka dla Julki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą kartka dla Julki. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 18 lutego 2016

Kartka dla Julki

27 lutego Julka skończy 8 lat. Jej marzeniem jest góra kartek urodzinowych. A że jest bardzo waleczną dziewczynką, która nie poddaje się, mimo wielu przeciwności losu, warto jej pomóc w realizacji tegoż marzenia.
O Julce można przeczytać w wielu miejscach. Na facebooku jest nawet wydarzenie . Piszą o niej  media.
Historia chorej ośmiolatki z Elbląga tak wzruszyła nauczycieli i uczniów mojej szkoły, że wspólnie na lekcjach przygotowywali kartki i życzenia dla Julki. Jest jeszcze trochę czasu, więc można się do akcji przyłączyć. Myślę, że warto.
Takie kartki wykonali moi uczniowie w czasie dzisiejszych warsztatów rękodzielniczych.
A taką dostanie Julka  ode mnie.

Kartki wysyłamy na adres:

Julia Frącek
Świerkowa 16/5
82-300 Elbląg