27 lutego Julka skończy 8 lat. Jej marzeniem jest góra kartek urodzinowych. A że jest bardzo waleczną dziewczynką, która nie poddaje się, mimo wielu przeciwności losu, warto jej pomóc w realizacji tegoż marzenia.
O Julce można przeczytać w wielu miejscach. Na facebooku jest nawet wydarzenie . Piszą o niej media.
Historia chorej ośmiolatki z Elbląga tak wzruszyła nauczycieli i uczniów mojej szkoły, że wspólnie na lekcjach przygotowywali kartki i życzenia dla Julki. Jest jeszcze trochę czasu, więc można się do akcji przyłączyć. Myślę, że warto.
Takie kartki wykonali moi uczniowie w czasie dzisiejszych warsztatów rękodzielniczych.
A taką dostanie Julka ode mnie.
Kartki wysyłamy na adres:
Julia Frącek
Świerkowa 16/5
82-300 Elbląg

