czwartek, 10 maja 2018

Dlaczego oszczędzam z Tipli.pl

Parę miesięcy temu opowiadałam Wam o kilku platformach umożliwiających zakupy z cashbackiem. Post cieszył się sporym zainteresowaniem, więc postanowiłam wrócić do tematu i dokładnie pokazać Wam, jak działa jedna z takich platform. Ta, z której usług najczęściej korzystam, bo przekonałam się o jej wiarygodności. Przedstawiam Wam zatem Tipli. 
Portal funkcjonuje w Czechach, Polsce i na Słowacji. Polska strona prowadzona jest przejrzyście, a kontakt z pracownikami jest nie tylko bardzo łatwy, ale i przyjemny, gdyż od chwili rejestracji uczestnik programu czuje się „zaopiekowany” przez prowadzącą serwis panią Natalię. Liderka dba o komfort uczestnictwa w programie, szybko odpowiadając na wszelkie pytania, rozwiewając obawy, tłumacząc niejasności. Tyle pierwsze odczucia. Ale przejdźmy do konkretów. Wyobraź sobie, że  robiąc internetowe zakupy w ponad 400 sklepach otrzymujesz zwrot części wydanych pieniędzy. Wśród sklepów oferujących takie oszczędności znajdziemy zarówno operatorów komórkowych (zwroty nawet ponad 100 zł), marek odzieżowych np. Bonprix czy DaWanda, sklepów sportowych (4F). Można przez Tipli zarezerwować hotel na Booking.com !  Brzmi dobrze, nieprawdaż? Owszem, jeśli kupujesz książkę za 20 zł, a cashback wynosi 5% to na Twoje konto trafia złotówka. Jeśli jednak zamawiasz lodówkę… to za zaoszczędzone pieniądze możesz kupić kolejną książkę. Na moim koncie pojawiła się właśnie kwota, za którą kupię nową książkę Olgi Tokarczuk!
Co trzeba zrobić, by mieć pieniądze na przyjemności?
Po pierwsze kliknąć w baner znajdujący się poniżej. Dzięki temu zostaniesz przekierowany bezpośrednio do Tipli.
tipli

Po drugie zarejestrować się za pomocą facebooka lub adresu e-mail (zgodnie z zasadami bezpieczeństwa w sieci, ten drugi sposób jest bezpieczniejszy)
Po trzecie odebrać maila z linkiem aktywacyjnym. I tyle. Teraz możesz już zacząć działać. Aby ułatwić ci zakupy, Tipli zaproponuje instalację wtyczki. To bardzo przydatne narzędzie, dzięki któremu zawsze będziesz wiedział, czy sklep, w którym właśnie chcesz zrobić zakupy proponuje cashback w programie.  Wystarczy teraz wejść do sklepu, korzystając z przekierowania Tipli i spokojnie zrobić zakupy. Po zapłaceniu za nie Tipli poinformuje cię mailowo, że zwrot za zakupy został zarejestrowany. Nie oznacza to jeszcze wypłaty pieniędzy. Na to musimy poczekać ok. 1 miesiąca aż sklep potwierdzi zakupy. Po tej czynności możesz zażyczyć sobie przelania oszczędności na konto. Nawet wówczas, gdy jest to zaledwie złotówka. Warto z tym jednak poczekać. Dlaczego, o tym za chwilę. Na razie przykład moich zakupów:
Jestem maniakalną czytelniczką i kolekcjonerką książek Olgi Tokarczuk. Dostępność jej kolejnych książek wcale nie jest oczywista, zwłaszcza, gdy mieszka się z dala od jakiegokolwiek centrum kulturalnego i o księgarni można tylko pomarzyć. Zostają księgarnie wysyłkowe, np. Taniaksiażka.pl. Prowizja za zakupy wynosi tu 4,2% , co oznacza, że każdych wydanych w księgarni 10 zł , 42 grosze wraca do ciebie. Moja książka kosztowała 26 zł, więc konto na Tipli wzbogaciłam o 1,02 zł.
Za to zakupy kosmetyczne przyniosły mi prowizję 6,61, a  świeżo palona kawa o dwa złote więcej.
Dlaczego jednak nie wypłaciłam jeszcze zaoszczędzonej kwoty? Otóż program oferuje także inne sposoby zbierania pieniędzy. To różnego rodzaju bonusy i premie. Najciekawsza jest ta za polecenie nowego uczestnika programu. Za każdą osobę, która dzięki tobie zarejestruje się na stronie, Tipli daje ci 25 zł, ale premię wypłacisz dopiero wówczas, gdy samodzielnie uzbierasz 20 złotych prowizji za zakupy.
Jeśli dodatkowo podobnie jak ja prowadzisz bloga, możesz podjąć się szerszej współpracy, korzystając z formularza dostępnego na stronie. Platforma proponuje różne formy współpracy, omawiane mailowo.
W najbliższym czasie będę szaleć na allegro ( mam bon zakupowy na 100 zł do wydania) oraz na Aliekspressie, więc moje konto na Tipli będzie pękać w szwach J
Przekonałam? No to do dzieła! Klikaj w banner i oszczędzaj! Powodzenia!
tipli


12 komentarzy:

 1. Czytam sporo na ten temat na : http://wp.pl/
  __________________
  HTML , [url=http://wp.pl/]BBCODE[/url]

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawa sprawa, muszę się jej lepiej przyjrzeć...
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie wierzę, że jeszcze tego nie znałam :) Super sprawa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe... Muszę się temu bliżej przyjrzeć :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ano, dziewczyny, koniecznie trzeba się przyjrzeć, bo oszczędzanie jest fajne ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale super...chetnie zapoznam się jeszcze bliżej ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przydatne zwłaszcza, że często robię zakupy przez internet

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo przydatna strona :) Robię często zakupy przez internet, można zaoszczędzić :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Tej strony jeszcze nie znam, muszę się przyjrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 10. Naprawdę świetna sprawa podoba mi się :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam nadzieję, że skorzystacie, tak jak ja!

  OdpowiedzUsuń