środa, 4 października 2017

Pies i kot...Światowy Dzień Zwierząt

5 komentarzy:

 1. Zawsze mnie fascynowały relacje między tymi zwierzakami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie też. Dlatego teraz z zainteresowaniem się im przyglądam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzień dobry, wpadłam z wizytą, chociaż wolę kawę od herbaty. Jestem właścicielką dwóch suk ale nie wiedziałam, że wczoraj było ich święto. Jest przysłowie "żyją jak pies z kotem", które raczej mówiło o nie najlepszych relacjach tych dwóch zwierząt. Jednak coraz częściej natykam się na blogi, gdzie pokazuje się iż współżycie psa z kotem jest nie tylko możliwe ale potrafi być wręcz harmonijne. Kotów nie lubię, więc nie będę wypowiadała się na temat Twojego pupila. Natomiast rasowy pies jest piękny. Tobie i Twoim podopiecznym samych słonecznych, radosnych dni życzę. Ukłony.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kawę robimy wyśmienitą! Zatem rozgość się, Iwono. Zwierzakom przekażę życzenia. Koki jest świetnym towarzyszem, ale mając już swoje lata preferuje ciepłą izbę od długich wędrówek (a jeszcze kilka lat temu chodził z nami na wielokilometrowe wyprawy po górach lub wydmach)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja uważam, że koty jako pupile są bardzo przyjacielskie. Tym bardziej, iż ja również mam u siebie fajnego kociaka. Strasznie podoba mi się to co przedstawiono w https://glos24.pl/jak-widzi-kot i moim zdaniem, faktycznie tak jest często. W sumie koty są całkiem popularnym pupilem domowym.

  OdpowiedzUsuń