czwartek, 17 października 2013

Łapiemy licznik!

W poprzednim poście zapowiedziałyśmy konkurs znany jako "Złap licznik". Pretekstem do ogłoszenia konkursu są zbliżające się urodziny Chudej i moje oraz 25000 odwiedzin na blogu. 
Zatem ogłaszamy KONKURS : "ZŁAP LICZNIK".
Zasady sa banalne. Należy pojawić się na blogu jako 25000. odwiedzający. Dopuszczamy poślizg do 5 wejść. Wygrywa ten, kto będzie najbliżej. Aby udowodnić swoje odwiedziny, trzeba zrobić sceen strony i przesłać na mój adres mailowy, który widoczny jest w profilu. Miłoby nam było, gdybyście także skrobnęli parę słów na temat naszego bloga- ciekawi nas, które tematy przez nas poruszane są Wam najbliższe, które posty czytaliście z największym zainteresowaniem. Za każdą opinię będziemy bardzo wdzięczne.
Oczywiście przewidziałyśmy nagrody. Na razie zbieramy , czym chciałybyśmy się podzielić:


A więc proponujemy: mleczko do twarzy 3 w1 firmy Oriflame, dwie  drewniane podkładki pod kubek zdobione metodą deqoupage, zestaw ziół zbieranych w tym roku , mapę gminy Rewal i mini przewodnik po Trzebiatowie. Jak widać jest tu po trosze wszystkiego, czym się zajmujemy. 
Do tego zestawu dołączy jeszcze biżuteria Chudej (tylko musi ją Chuda z Baszty wyciągnąć),  znajdzie się jakaś książka bądź przewodnik i pewnie coś słodkiego. Mam do oddania także trochę serwetek, więc jeśli znajdzie się miłośniczka  deqoupage, to dołożę:)
Kompletowanie muszę jednak odłożyć na przyszły tydzień, bo w weekend wraz z  Ślubnym jedziemy do Poznania. Możecie się więc spodziewać super relacji z Poznania ( a Chuda obiecała wreszcie napisać, jak to z Gui umuzykalniają się na koncertach). 

4 komentarze:

 1. chyba jestem ślepa bo nigdzie adresu e-mail nie widzę :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już jest:) Przepraszam za niedopatrzenie. Byłam pewna, że go widać:)

   Usuń
 2. Z okazji urodzin życzenia najlepsze przesylam..... A co do bloga bardzo go lubię.... Czytam, czasem skomentuje. Tematy.... Codzienność po prostu to jest dla mnie niezwykle ciekawe, wasze pasje w niej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dla Dziewczyn, muszę przyznać, że ja też październikowa, tylko bardziej z poczatku, ale jednak Waga; nie dam rady wziąć udziały w zabawie, bo jedziemy pojutrze w Bieszczady, no i nie umiałabym tego sceenu strony zrobić, beztalencie komputerowe jestem; miłej zabawy i pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń